View Single Post
Staro 14.09.2013., 23:01   #343
Perkone
Registered User
 
Perkone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: NewNow
Postovi: 25
Question

Pozdrav.
Pazario sam Asus MX279H. Interesuje me par pitanja oko podesavanja.

1. Posto sam za sada samo ga prikljucio, stavio na Standard i smanjio brightness na 40, posto vise koristim za surf, kuckanje,... Jel ima neki mod koji je namenjen za to? Monitor cu jos koristiti za video sa YT, malo igre a filmove gledam na tv-eu.

2. Da li je potrebno drajvere za njega da skinem? Posto mi stoji Generic PnP monitor. Vidim da na Asusovom sajtu nema.

3. a) Da li preporucujete icc profile? I da li moze da se dogodi da je sa prethodnog monitora Samsung 226bw ostao ukljucen profil? Ranije znam da sam za njega cesto ceprkao oko podesavanja.

3. b) icc profili su kalibrisani fajlovi za monitor?

4. Jel ima neka bitna podesavanja izmedju ATI kartice i monitora?

5. Imam problem kada hocu da prebacim sliku kao extended na Panasonic P42-ST50-E. Desava se da na sredini monitora vidim kao neki prekid slike tj. vise kao da se razvuce u liniji debljine 1cm i trepne od sredine na dole dok gornji deo ekrana to ne zahvati.
Isto bude i ako podesim da tv bude primary kao i obrnuto.
Ovo se ne desava kada stavim show desktop only 1 (2). Sto onda znaci da nema problema sa kablom. Isto mi se ovo desavalo i sa 226bw monitorom. Mozda nesto treba u catalystu da podesim. Inace graficka je 5770.
Perkone je offline   Reply With Quote