View Single Post
Staro 28.05.2018., 16:51   #85
Tempus
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 68
Citiraj:
Autor kratos Pregled postova
Savjet je primljen ka znanju i cijenim to. Famoznih 32 mhs se dobija flashanjem kartica a to vodi gubitku jamstva koliko znam, no možda postoji neki drugi način kao npr ethenlargment (kao za nvidia 1080).

No postoje 3 razloga zašto ne "poštimavam" rigove: 1. Sve što je drugačije od default postavki vodi ka nestabilnosti i povećane osjetljivosti riga na bilo kakve promjene a to vodi do povećanog vremena u opsluživanju istih
2. Moja lijenost (radim druge stvari i nemam vremena biti oko rigova stalno)
3. Vijek trajanja kartica (na neke imam jamstvo čak i po 3 godine, no s obzirom da čitava procedura oko reklamiranja se zna razvući i po mjesec dana (opet se ne isplati).
No kao što sam već napisao, ja nemam uopće amd a nvidia i nema baš puno prostora za poštimavanje..

Potpuno si u krivu i bezveze gubis pare, mijenjanje biosa bar po mom iskustvu ne vodi gubitku jamstva, prominia dosad 6 kartica , od toga 3 u zadnjih 2 mjeseca kad svaki ducan zna sta rade, gdje mi je cak gospoda u linksa kao zaprijetila ako je bios mijenjan da ce mi odbit jamstvo, na kraju uredno mi dala bolju karticu plus mi isplatila razliku u cijeni.


A kao sto ti je maxonja vec reka, undervoltom nece kartica prije crknit a sigurno je da undervolt+overclock+mod biosa daje 30-40% vise profita i koji uopce nije tesko napravit, najosnovnije neke šablonske postavke koje svima na svim karticama prolaze ce ti donit bar 30% vise profita po kartici bar sto se amd-a tice
Tempus je offline   Reply With Quote