View Single Post
Staro 14.02.2011., 09:02   #1631
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
Da mi je ovako cijelo vrijeme ko šta mi je ujutro to bi bio najbolji provajder od svih, al nije pa sam ih uzeo samo zato jer su jeftiniji od ostalih.Naravno navečer kad mi je skucana brzina prijavim kvar i oni nazovu sutra i kažu da oni ne vide problema da kod njih sve uredno radi i da mi je pušteno 16mbps da je stabilno... ah da, a znate onda ja sigurno imam halucinacije i lažem da mi je loša brzina jel mi vas se zove ovako iz zabave (sprija za duplo skoro ili više ovisi svaki put je drukčije), oprostite.Očito im je čvorište skucano il nešto samo ne žele priznat.Kad ih nazove postave mi njihova rutinska pitanja skenirajte od virusa,jel prikopčan na utp,probajte resetirat i najjače mi je da ne skidate nešto dok provjeravate brzinu il ugasite wlan kad testirate mislim si svejedno je i ako je upaljen zaštitio sam ga wpa2 samo ako niš nije spojeno isto će mjerenje bit kao i da je ugašen.Vrlo vjerovatno im je infrastruktura loša i nemogu davat normalne brzine to je moj zaključak, a oni koji se spremaju žalit probajte jedno 2-3 puta više od tog vam se ne isplati, ja sam probao zvat,slat mejlove na support, na twitter i svaki put su mi rekli isto,na twitteru su mi čak dali i neki mail da se javim i tamo sam slao i javio mi se tip popričao sam s njim reko mu za brzinu i zvučao je skroz uvjerljivo da će on proslijedit to adminim mislim možda i je,al nisam nikakvog poboljšanja dobio niti su išta napravili očito jel mi je i dalje bilo isto sve, ono čekam u nadanju da će valjda to za koji dan riješit čekam ono tjedan dva sve isto kao i prije, il nemogu popravit zbog loše infrastrukture il tamo rade nesposobni ljudi.


Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 14.02.2011. u 09:39.
Thermaltake je offline   Reply With Quote