View Single Post
Staro 24.01.2022., 19:44   #294
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor dtrixxx Pregled postova
Da li je netko imao iskustva da vas traze da im ispunite nekakav dokument "Paypal Authorization form"? (link)

Naime koristim Mailboxde vec neko vrijeme i vec su mi slali vise paketa. Nedavno sam opet imao par konsolidiranih paketica i sve ok, platim sto treba, paket presao u "Ready to send" i tako stoji par dana.
Meni bilo cudno sto se ne mice danima jer inace salju sljedeci dan te im posaljem mail gdje je zapelo.

Tada dobijem odgovor(cijeli mail) da je "paypal holder drugaciji" (?) i da trebam ispuniti i poslati im taj obrazac.
Ja im vracam da ne razumijem o cemu se radi kada koristim isti paypal racun i karticu kao i u proslim narudzbama i sve je bilo u redu.
Prolazi 2 dana nema odgovora na moj mail, nakon cega ponovo saljem mail da mogu li mi objasniti kako da popunim taj obrazac jer mi nije jasna jedna stavka, i dalje nema odgovora.

Sada sam u situaciji da mi oni tamo drze paket poprilicne vrijednosti i ne odgovaraju na mailove. Vec sam izgubio cijeli radni tjedan natezajuci se s njima i nisam nista rijesio.
Oni me nisu niti obavjestili da je nastao ikakav problem, nego su trebali proci dani dok sam ja reagirao na to sto ne salju paket, da bi onda iz vedra neba zahtjevali ovaj obrazac i nakon toga tisina.

Jesu li od vas ovdje nekoga zahtjevali da im ovo ispunite?
Tek sad vidim...mene su to možda ima 2 godine tražili, također mailbox na mene, paypal na ženu.. Ispunio, skenirao i posalo im na mail. Čim su dobili dokument, poslali paket i nikakvih problema od tada.

Poslano sa mog POCO F1 koristeći Tapatalk
robik666 je offline   Reply With Quote