View Single Post
Staro 07.02.2008., 13:30   #92
Marin@
Banned, teška spamara
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 93
Citiraj:
Autor alergicna Pregled postova
Ma već treći put pišem a ovaj ga ne sprema. Kupih maxadsl i maxtv na akciji do kraja 2007. Dobih zyxel modem (2 lan porta i 2 IPTV za maxtv). Instalirala na 2 računala bežično internet, a štela bi i na tretje (malci mi nedaju pristupa). Isto tako, štela bi 3 TV sa maxom, al mi žemska na 0900800 reče jok. Samo 2. Zapakaj ne merem instalirati kablovinje Etherneta (RJ...) po kući i utičnice pa iz njih svak na svoj receiver pa na svoj TV? Đe se receiveri mogu kupiti za manje para nego u t-coma, a da rade i da su dobri, brzi, krasni ...
Eh, i još mi nisu ni došli instalirati maxtv nego tek sredinom ovog mjeseca kažu. Inače TV i zyxel su mi udaljeni 5 cm. Hoće mi naplatiti tzv. kabliranje?? I je li potrebno da mi oni dođu, ili mogu tražiti overseas isporuku? Hitno mi treba prosvijetljenje.
ko su malci? šta prijeći da postavite bežično na treće računalo? jel to laptop, ako nije jel ima bežičnu karticu? može se neograničeno kopjutora bežično(50 sigurno)

Najviše 2 maxtva i to neznam da li je već moguće jer nigdje na stranicama nema. Svakako 2 maxtv prijamnika treba najprije isprobati jer za njihov rad treba duplo veći protok podataka. 2. maxtv prijamnik nema veze sa ugovorom pa se mora kupit po cijeni od nekih 1500 kn. Možda postoje kakve novosti o jeftinijem dodatnom maxtv prijamniku ili produljenje ugovora na ukupno 4 godine . ne znam, nema ništa na stranicama.

ne znam jel sam dobro shvatio ali ovako ide maxtv infrastruktura maxtv sustava. 1) Odabere se telefonska utičnica , 2) iz nje ide 1 kabel u router(modem) s tim da se mora paziti na to da ostali telefoni (druge utičnice) rade, nemaju šumove i ostalo. 3a) iz modema se žično ili bežično spajaju kopjuteri 3b) Iz modema isključivo ŽIČNO se spaja i jedan i drugi maxtv prijamnik. Znaći ako imate neki tv na koji želite maxtv i udaljen je od zyxel daleko tada se do toga televizora treba dovući kabel, ustvari ne do televizora nego do maxtv prijamnika. maxtv prijamnik i tv spajaju se sa scart kabelom koji je 20 kn.


Da skatim ,a mislim da to nistew znali i bit će vam problem: Do dotatnog maxtv prijamnika (televizora) mora ić kabel iz zyxela i dodatni maxtv prijamnik je oko 1500 kn.

Zovite 08009000 i provjerite


Neće naplatit tu udaljenost , taj kabe je par kuna po metru.
Marin@ je offline   Reply With Quote