View Single Post
Staro 05.01.2018., 12:41   #66
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
sve to stoji sto ti kazes, ali u ovakvim situacijama kao sto je ova kad je to ekšli big stvar onda bi ih trebalo i nagazit da posteno plate taj propust, a ne da ta vjest bude zakopana u roku od par dana i nikom nista jer oni dre u saci i lobiraju medije i vlast.
njihovi hebeni procevi kostaju ko suho zlato pa onda ocekujem i nekakvu garanciju kvalitete. evo neki dan sam kupio bratu i5-7600k. nije mala para. nek mi sad vrate pola love jer se osjecam dusevno povreden.
Ja ti kažem, čim se izbenčaju svi ovi updejti i vidi se da nema razlike za kućnog korisnika, bit će zaboravljano u roku par dana.

No pravo je pitanje serversko tržište, što će Google i sl. misliti o intelu, te dali će preći preko toga i u budućnosti opet kupovati intelove servere/serverske procesore. Tu mogu gadno popušit, dok kod mainstream tržišta neće biti (mnogo) bitno.

Što se tiče i5 7600K nadam se da si ga kupio polovnog za neki dobar deal, jer ako si danas pljunio 1800kn za quad core pored silnih R5 1600, i5 8400, čak i jeftinijeg i3 8350K ako je clock bitan (gotovo isti i5 7600k) i sl. za manje novce i zaslužuješ biti izvozan
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote