View Single Post
Staro 23.10.2009., 22:44   #642
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Sad baš čitam raspravu na hardwarecanucksu,jedom highly rated kanadskom sajtu. Testirali su CM 212+....i vid vraga,bio je on pair sa Prolimatechom,negdje mrvicu bolji negdje mrvicu slabiji..... uglavnom nakaci se 10ak dušebrižnika koji propituju rezultate,frajer im podari sve zasto i kako te načine testiranja,objasni da su Prolimu testirali s Noctua 1300 hladnjakom dok 212+ koristi hajstatikpresure neki qrc koji se vrti i do 2000okretaja i rejtaju ga ko jednog od mocnijih ventova na trzistu. Najaci je jedan Rumunj( a ni sam nekuži da su kanađani ko država Star Trekk uređenje naspram njegove države,pogotovo šta se tiče korupcije te do držanja nepristranosti) koji kao validne reze daje dokaze koje sam vidio u jednom rumunjskom testu.... potom mu dečki iz kanade objašnjavaju da je test urađen u laboratoriju koji regulira temeperaturu na mrtvih 20,00 stupnjeva,te objašanjavaju da 1 stupanj razlike u testiranom okruženju može značiti i do 2-3 stupnja razlike(ako ne i više) u hlađenju proca. Rumunj neželi ulazit u tu raspravu jer su slike njegovog frenda rađene u dnevnoj sobi spojenoj s kuhinjom u kojoj mama ispod bojlera kuha zelje i veš svako u svojem loncu,gdje radi mašina za suđe a po potrebi se otvaraju vrata terase koja pruža prelijepi pogled na Bukureštanski geto u snježnom 2. mjesecu....


Uglavnom,potvrđuje teorije Frostya da se radi o močnom ventu za Intel......
trouble je offline