View Single Post
Staro 04.05.2012., 17:32   #43
mario šlat
Registered User
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
u potpunosti se slažem!

Citiraj:
Autor ezav Pregled postova
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> A to je :

MR Servis - Nastao spajanjem Recro Servisa, M-San Servisa i Elektromagic Servisa (Glavni i sluzbeni servis za puno brandova i onaj bitan u ovoj prici Acer)

Zasto ga izbjegavati ????

E tu pocinje moja tuzna prica

Prije nekih 6 tjedana moji 4 godine stari Acer 5520G je odlucio prestati bacati sliku na ekran (a nakon svih tortura kaj je prezivel i dugo je zivel) , heh moj zakljucak je bila graficka , ali ajde rekel necem riskirati s narucavnjem s e-bay nove jer to je stari laptop moze biti i ploca .

Tu u pricu ulazi MR Servis , jer posto nisam bio siguran da je u pitanju samo grafa isao sam se raspitati koji je servis za Acer glavni u HR , a to je po svemu MR Servis , raspital se malo o servisu i nitko nije imal nista lose rec za njih (cak je dvoje frendova iz iT branse reklo da su super) , i reko si ja "ajde nebudi ljen daj ljudima da rade" i na ime svoje firme ostavil laptop kod njih , eh i tu sam popljugal jednog masnog

Zasto ????

Pa zato jer im je prvo trebalo skoro 3 TJEDNA za "dijagnostiku" , neznam kaj su radili svo to vrijeme , ali mora da je ta dijagnostika bila svemirska .

Da bi nakon te iste "dijagnostike" rekli da je zakljuceno da je graficka otisla i da ako zelim da naruce i ugrade novu moram sve troskove platiti AVANSNO !!!!!! Reko ajde imam love , bolje dati 1700 kuna za novu grafu , ugradnju i dijagnostiku barem dobim novu grafu 6 mjeseci garancije . Naravno uplatio sam preko firme novce i dobio obavijest da je grafa krenula iz skladista.

Ehh ali tu patnji nije kraj , jer jucer (nakon sto je proslo 2 TJEDNA od kada su narucili grafu) su mi poslali divni emajl (koji je i razlog ovog posta) da ipak nije grafa !!!!!! nego da je do maticne i dali zelim povrat novaca , sa tom cinjenicom da je povrat laptopa starog upitan !!!! ili nadoplatu za novu maticnu koja je 2100+ pdv ili opcija staro za novo ali nude za stari lap manje neg bi dobil da prodam proc , mem i hdd ...

Tako da je taj Servis jedan veliki LOOOOOOOOL , i ako vam ga ikada itko preporuci bjezite u sirokom luku (a ljudi koji su ga meni preporucili ce osjetiti moj bjes ) . A ako imate uredaj cija garancija spada pod taj servis nudim vam iskrenu sucut .
mario šlat je offline   Reply With Quote