View Single Post
Staro 19.02.2021., 14:19   #5303
TonyM
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 19
Pozdrav svima, imam jednu specificnu situaciju i par ideja pa me interesira dal u praksi to moze funkcionirati kao sto sam zamislio.

Skupa s dva frenda sam ulozio u malo jaci rig kojim majnamo ETH. Koristim Cudo miner za mineanje.

Ono sto me interesira jest kako bih mogao setupati neki wallet ili smart contract koji bi, nakon sto posaljem novce iz cudominera u njega, on to raspodijeli na 3 jednaka dijela i proslijedi dalje u 3 zasebna walleta.

Iz cudominera to direktno ne mogu uraditi jer moram manualno eksportati coinove u neki wallet/contract, to nije toliki problem. Samo ne bih htio morati rucno dijeliti na tri dijela sve, taj dio bih automatizirao.

Pretpostavljam da nijedan klasican wallet nema takvu funkcionalnost, vjerojatno cu morati sa smart contractom nesto ishackati. Tako da bih volio barem dobiti neke smjernice u kom smjeru da istrazujem sa smart contractsima. Komandna linija, programiranje/skriptiranje nije problem, samo mi treba point in the right direction i par korisnih savjeta uz to.
TonyM je offline   Reply With Quote