View Single Post
Staro 14.08.2017., 20:58   #155
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
jesi pogledao ti ove slike na kompu?
moram priznat da nisam, na godišnjem sam i sa sobom imam vensmile w10 na hd ready tv-u, pa mi se nije dalo prebacivat jer ne bih vidio sve kaj me zanima.. činjenica je da na ekranu mobitela izgleda puno bolje.. akvarel koji spominjete relativno često i sam uočim te moram priznati da je i mene razočaralo.. nadam se da je samo sw u pitanju i da će biti bolje..

mislim, ne muči me to mnogo, ono što ozbiljno mislim fotkat, neću fotkat s mobitelom, za to imam nešto drugo..

moram napomenuti da nisam niti mislio dokazivat neku superiornost, nego sam upitao "slušam komentare", da čujem kaj ćeš reći, jer se jako dobro sjećam kaj si pisao prije koju godinu na našem drugom forumu vezano za zvuk i fotke na G2..

isto tako, ovo je 16:9 format u 9.7MP, nije u 4:3 formatu u full rezi (13MP), za koji vjerujem da bi dao bolje rezultate..

ono što sam uočio da je u wide formatu dosta lošija kvaliteta nego normal i ne hvalim svog konja no matter what, dapače, što ne valja ne mislim uzdizat..

mogu ponovit slične uvjete u max rezi, da vidim kaj ćete reći.. kad se vrnem doma, sigurno ću pregledat sve na UHD-u..
killuminati je offline   Reply With Quote