Tema: Automobili
View Single Post
Staro 05.05.2017., 13:08   #28913
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
meni to sa širokim tunelom nikako nije pasalo na 3 BK, sad na 3 BM to ne osjetim toliko, možda je uži, a možda sam se i naviknuo..
Naviknuo si se. I na BM je širok tunel možda čak i bliže desnoj nozi neg na BK. Ali kažem, tak je na dosta novijih auta.
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
što se tiče ovih ekologa tu kaj daju ljudima razne neprimjerene epitete jer voze starije aute koji dime, bolje da ne komentiram da ne popijem ban, ali sramotno je koliko se iz tih pisanih proljeva ističe neukost i neinformiranost..

ne bih o razlozima, ali ono o čemu bih, po iskustvu, ti ekolozi koji su uvijek najglasniji kada je u pitanju očuvanje okoliša baš ništa drugačije ne rade na smanjenju količine emisije plinova koje ispuštaju svakodnevnim radnjama, niti rade nešto drugačije od ostalog puka, a usput rečeno, nisu samo auti ti koji zagađuju..

evo ja sam davnih dana skinuo katalizator na svom 17 godina starom DITD-u i auto na tehničkom prolazi bez bulje u prometnoj, zarcnjenje je 0,5 (max za prolaz je 2,5) i ne dimi zato jer je održavan, K&N panel je uvijek čist, a usisna grana skupa s intercoolerom i crijevima se svakih par godina počisti (i dobije auto nazad par kW).. na ostalim autima je zasad sve serijski, barem što se ispuha tiče, ali zato planiram povadit dpf, egr, i katove, načipat i smijat se ekolozima.. ��
Više se mislilo na vozače koji ne održavaju nit popravljaju te stare aute kak treba a to kak prolaze tehnički s tim smradom mi nije jasno.
Što se tiće već legendarnih 100kn kod mjenjača na tehničkom..koliko čujem to više baš i ne prolazi jel po novom ak ih uhvati kontrola (koja im random upada) ode posao...
Tvrdi je offline   Reply With Quote