View Single Post
Staro 29.07.2020., 18:46   #3044
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Na žalost i ja sam imao slično iskustvo. Natezao sam se dugo s njima oko kartice i na kraju reko probat ću direktno s Asusom, ako Asus odradi reklamaciju - super, ako ne - ide prijava trgovine na Mingo. Na kraju Asus odradili reklamaciju kao goodwill jer je trebala inače ići standardno preko maloprodaje pa se nisam dalje zajebavao s adm-om.

Nekoć su bili dobar kvartovski dućan, za preporučiti, ali ta vremena su prošla. Mislim da ih je ponijelo mining ludilo i prodavali su enormne količine grafi. Pitaj boga iz kojih kanala su nabavljali jer je bila opća nestašica grafi, ali to krajnjem kupcu nije bitno. Uglavnom, fini broj kartica su prodali, preselili se na novu lokaciju, imaju veći prostor, al sad rade problem pri reklamacijama.

Prave se grbavi i pri tome su izuzetno bezobrazni u odnosu s kupcem. Pri prvom dolasku prije nego sam im i uručio karticu i rekao u čemu je problem već je bio gard i bezobrazluk s njihove strane. Bacali su krafne poput "ne vrijedi inače jamstvo ako je majnano", "to se vidi u biosu", "možda kartica opće nije naša" itd

Osobno neću više niti stick kupit tamo pa da ne znam kakvu ponudu imaju.

Zadnje izmijenjeno od: nub. 29.07.2020. u 18:54.
nub je offline   Reply With Quote