View Single Post
Staro 13.03.2010., 18:52   #37
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
Citiraj:
Autor Neo2001 Pregled postova
zaboravih napisti, star sam sto se pakiranja tice, ma to je bilo super super, velim, izgledalo je i vise nego dobro, zbilja sam povjerovao da je orginal, sve super zapakirano, slova na onoj naljepnici, ma sve je izgledalo super. Isto tak kad sam ga otvorio, plasitka je isto bila ok, ona polugica za potezanje takoder, nista klimava, ma velim, mozda je i predobro izgledao
Evo ja jučer kupih Apacera 16GB u dućanu i manje-više isti problemi kao kod tebe. Pretpostavljam da si i ti kupio nerabljeni, zapakirani od tog čovjeka. Ništa neobično. Ljudi to znaju dobiti na poklon, ne treba im pa prodaju.
Ja sam svoj danas vratio u dućan, prodavač ga je probao i dao mi drugi koji radi bez greške. Dakle zna se dogoditi da ne radi, a nije fake. Ne bih odmah popljuvao čovjeka sa dvoje djece jer nije on kriv ako je stik loš. Sam sam imao pušionu kad sam prodavao MX518. Stari je dobio na poklon i naravno bez računa i garantnog listića prodavača. Nisam ga otpakirao kako bih dobio višu cijenu Tip dođe po njega kod mene doma, otvorimo ga i ne radi. Srećom ovi iz Logitecha su zakon pa su mi ga zamjenili bez problema
Hasta je offline   Reply With Quote