View Single Post
Staro 17.09.2013., 10:38   #13
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Evo i moje "pohvale" za MESC

Preko t-centra samsung galaxy mini upučen u MESC radi problema sa gašenjem,izlaska iz app,uređaj je bio star mjesec dana i pod garancijom.
-Uređaj vračen,sofver ažuriran,provjereni svi parametri po samsungovim speckama,kao popravljen.
nakon par dana uređaj ponovno ima iste simptome kao i prvi puta i ponovno preko t-centra poslan u MESC.
uređaj vračen uz obrazloženje da je ovaj puta promjenjen jedan od čipova(ovo mi je bilo sumnjivo jer se u servisima ne zamaraju koji je dio neispravan nego se mjenja cijeli sklop,u ovom slučaju bi to bila matična)
uređaj vračen kao ispravan
dva mjeseca iza toga nemogu upaliti uređaj pa ga ponovo preko t-centra šaljem u MESC da bi nakon par dana od njih dobio odgovor da je uređaj uništen i to naravno vlagom a taj dio priče nije pokriven jamstvom i ako želim doplatiti 800 kn da mi promjene matičnu.
Inače to sa vlagom im je omiljena priča kada nešto nemogu popraviti sjebu ti mob i nemožeš im ništa.Vjerovao bi možda u to da mi se to desilo na kojem drugom mobu u kuči a ima ih 5 u upotrebi.
Prije su servisirali samo nokie a sad vidim da su univerzalni za sve a od takvih treba bježati samo svi imaju njih za službene sevisere,što i ne čudi s obzirom na količinu korupcije u ovoj slučajnoj državi.
Za AGRAM imam samo pozitivna iskustva,bio doduše samo jednom ali su bili ok,
dabomba je offline   Reply With Quote