View Single Post
Staro 08.11.2009., 17:06   #171
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Puno puta se jambralo o tome kako kW nisu dobro rješenje, kako bi trebalo omjer mase vozila i snage (što logički gledano i ima smisla) ali većina država koja ima slične zakone o ograničavanju snage za mlade to ima tako rješeno kao što je i kod nas i naši su to kopirali i ne misle se od toga micat, a istina bog tako je i dobro, netrebamo mi u HR baš uvjek izmišljat neku toplu vodu...

I da naravno da se svinjarije mogu raditi ia sa slabijim autom, moj npr ima 76 kW al ajde da zaokružimo na 75 i s njim se možeš zapeljat oko 170 kad te volja, pola toga je dosta da se neko ubije, ma i trećina toga al to nije bit, zakon je takav sviđao nam se ili ne moramo ga se pridržavat...

E da oni koji su polagali po starom zakonu i dobili trajne vozačke mogu pisat prigovor koji se kolko čujem u pravilu uvažava, ali ovdje kolega forumaš nema nikakvih osnova za prigovor jer da je i polagao po starom i dobio mogao je dobit samo vozačku s ograničenjem upravljanja na 2g a kako je rekao da ima 19 znači da nije mogao nikako te 2g odradit jer tek sa 18 je mogao dobit dozvolu znači minimalno na 20 rođendan je i teoretski mogao bit oslobođen ograničenja, a u praksi i malo dulje naravno tako da mislim da nema šanse da mu prigovor prođe...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote