View Single Post
Staro 08.11.2009., 10:03   #154
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor tgecek Pregled postova
evo meni su prije jedan sat napisali kaznu zato jer mi auto ima 77 kw a dozvoljeno je 75 posto sam ja mladi vozac sa 19 godina.dobio sam "obavezni prekršajni nalog" i uplatnicu na 1000 kn koju moram platiti u roku od 8 dana.
ma nalogu pise da se prigovor podnosi "putem ove PU/PP u dva istovjetna primjerka" a ja imam samo taj jedan primjerak.
ja bi se zalil posto nemam nikakva primanja student sam,nikad kaznjavan ni nista i jos bi neke namljel da sam ja vozil auto jer sam moral nekam iti a starci su pili pa nisu mogli.kaj mislite a bi moglo proci?
i molim nekoga ko se kuzi da mi pomogne kak da napisem zalbu i kaj sve jos trebam napraviti


unaprijed hvala
Sve da si polagao i dozvolu dobio po starom zakonu koji je propisivao 2g probe bio bi u prekršaju jer sa 19g nisi nikako već mogao probu odradit i dobit trajnu dozvolu bez ograničenja, jbga smola iskreno ti je najpametnije (i najjeftinije) platiti i budi sretan da samo na tome završi jer neznam kojem ćeš to sucu prodat da si u 00:00 h išao nekam radi staraca...

Uglavnom znao si zakon i svejedno si vozio i jbga, ako imaš moguć nosti možda možeš za ubuduće ta 2kw izgubit iz prometne...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote