View Single Post
Staro 21.05.2012., 15:21   #97
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa evo sad da prodam svoju za 1200 moram skupit još 2k kn za 670... ovako zemem za 1200 još jednu i sli GO TIME, dođe me maltene na isto sa 8glavi u džepu.
sve istina, ali u praksi ima nekih meni bitnih problema

cijelu zimu sam vozio dvije MSI GTX 560 Ti TwinFrozr2 u SLI, igrao sam BF3, Batman Arkham City, The Witcher 2, NFS Shift 2

prvi problem je samo 1 GB video memorije - BF3 pogotovo ako zelis igrati sa teksturama na ultra, Skyrim je isto popularan i za njega treba puno video memorije
problem zagrijavanja i potrosnje struje - jedna GTX 670 trosi priblizno kao jedna GTX 560 TI - ako se puno igras neces potrositi puno na grijanje stana, ali ces platiti vise struje
napajanje - za dvije 560 Ti treba imati dobro napajanje, ovisi koliko siguran zelis biti, ali navodno neko kvalitetno od barem 700 W je preporuka
problem buke - dvije GTX 560 Ti od MSI sa TwinFrozr2 hladjenjem (koje je navodno jedno od tisih rjesenja) su meni bucne kad su pod opterecenjem, ASUS GTX 670 DC2 je necujna i pod opterecenjem, nekome to nije bitno, meni je dosta bitno i nije mi problem dati vise kuna za tisinu
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote