View Single Post
Staro 16.08.2019., 22:48   #698
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Na Fiido D2 kočnice proškripale kao da presuđuju 10 svinja istovremeno. Zasad "oprao" diskove u alkoholu, i malo ih pritiskao i tako 3x dok nije na krpi prestalo biti crnih tragova. Nakon prve vožnje sve je OK. Ako se ponovno vrati radit će lagano brusni papir po paknama (220 i 600).

Imam problem sa upravljačkim stupom isto. Koliko god dotezao onaj najdonji imbus, nakon 2-3 vožnje se počinje pomicat malo gore-lijevo/dolje-desno kod naglijeg kočenja (čuje se kao "plastični" klik). Ima netko riješenje za to? Nije strašno ali živcira i počelo se dešavat nakon što sam ga prvi put sklopio. A malo me strah dotezati više da ne bih pretjerao...

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Ukratko, stigao bic! Zadovoljan izradom! Sve dodje podeseno i ustimano! Napravio sam cca 50km tako da je rano za zakljucke.

Ali, imam identican problem kao i ti. Kocnice skripe, sto nije da me nesto pretjerano muci. Bitno je da bike koci. A zbilja koci, mozda i predobro.

Drugi problem me vise muci - volan, odnosno upravljacki stup koji kao i kod tebe ima lufta. U pocetku sam mislio da je stvar u mehanizmu koji sluzi za sklapanje stupa volana. Ali bojim se da je luft u lezaju vilice. Pokusao sam ga dotegnuti tako sto sam preklopio stup volana i onda u centru dotegnuo vijak lezaja vilice - pomoglo je do prvog kocenja kad se opet pojavio luft.
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote