View Single Post
Staro 06.10.2018., 05:45   #100
štefan
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: karlovac
Postovi: 38
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Možda da ga otvoriš i pogledaš kako je spojena baterija? Je li zalemljena ili ima neki konektor koji je ispao iz utora? Samo nagađam, jer nisam vlasnik električnog romobila, ali možda je netko od forumaša mijenjao bateriju, pa zna na koji način je ugrađena unutra. Nekako ne vjerujem da je prestao raditi jer se kotač teško okreće, čak i pod uvjetom da se slomio. Sad je jedino pitanje gdje je pogon na takvom uređaju....prednji kotač, zadnji.....ako je prednji pogon i prema tvojim riječima kotač se teško okreće, onda je možda polomljen neki pogonski dio, ali to mi je opet po nekoj logici nepovezano sa samom baterijom i morao bi je u tom slučaju moći napuniti, samo što bi ti se kotač prestao okretati zbog štete. Prema ovo malo informacija što sam pročitao ja bih posumnjao u bateriju. Eventualno da se nije polomio neki komad elektronike, ali vjerujem da su ti dijelovi dobro fiksirani u proizvodnji zbog očekivanih vibracija tokom vožnje.
Raskopao sam ga(usput,jedva sastavio natrag jer je sve na tijesno),i sve mi izgleda u redu.Ali našao sam servis u Karlovcu koji ih popravlja pa danas ide tamo.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
štefan je offline   Reply With Quote