View Single Post
Staro 11.07.2017., 20:21   #76
lelinho
EdoFazlinovic
Moj komp
 
lelinho's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 45
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Tko ima zivaca i voli se kockat neka ceka do 130 Eura, a onda ako krene dolje, nece samo graficke biti na nuskalo nego ce i ebay bit pun jer onda barem po tehnickoj analizi Etheriumu se lose pise, a nije mi jasno zasto, pokusavam iskopat na twitteru sta se desava i nema nekih podataka.

Ali znam iz iskustva, kako je jedan vec korisnik napisao blizi se taj neki segwit i sad se navodno panicari. A iz iskustva mogu reci da se ne panicari, nego ove velike ribe tocno znaju sto ce se desiti kad dodje taj segwit i to je vjerojatno to sto sada vidimo, pad svih kriptovaluti. A onda kad dodje ta nazalost losa vijest za kyprtovalute cijena ce im rast, kao da je sve van pameti, a nije, jer ovo sto sad vidimo je reakcija tog segwita, a kad segwit izadje doci ce do korelacije cijena...
(jer mi stoka sitnog zuba moramo cekat to proglasenje, taj announcment tog nekog dogadjaja pa da sluzbenim putem budemo obavjesteni, a gospoda s milajrdama u kryptovalutama vec sad su odplesala taj ples.)

EDIT:
Ako se dogodi najlosiji scenarij onda ce barem svatko ubost jednu poluvnu gamersku graficku i svi cemo se igrati u 4K rezoluciji, doci ce do procvatnje gaminga i kod siromasnih, haha
Ma onaj ko ima dzabe struju ce i rudarit kad bude i najteze
lelinho je offline   Reply With Quote