View Single Post
Staro 23.08.2016., 11:33   #96
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Nikog ja ne strašim ali ako je navikao na LG GX kamere onda nema smisla preporučivati kineze koji nisu top, jer takvima kamere nisu nešto..u biti to im je bolna točka ...4C ima solidnu kameru ali ako čovjek očekuje nešto više od kamere nek ne gleda ništa ispod Mi5 ili P9 i to je istina. Pogotovo se to odnosi ako misli puno slikati i indoor. Druga je stvar ako je prosječni korisnik koji će samo šibati fotke preko vibera. A na selfie nek zaboravi jel su prednje kamere smeće. Inače su kinezi best buy (xiaomi, meizu, huawei)...
Teško je općenito pisati o kamerama raznim korisnicima. Ja sam imao lumiu 1020 i 925 i te su imale brutalne kamere i onda kad mi neko hvali kameru na mid range kinezu dođe mi da povratim...
S Mi4c dosta slikam, ne samo vanka usred bijela dana/ i slanje preko vibera.
Imam hrpu slika koje sam napravio u svakojakim uvjetima uvjetima i potpuno sam zadovoljan ako pravim usporedbu s mojim prethodnim LG G3.
Prije G3 imao sam redmi note 2 prime, LG G2 i njihove kamere su losije nego na Mi4c.
Vjerujem da koliko para toliko i muzike vrijedi i za kineze. Za 1500kn koliko on vrijedi mislim da ne mozes dobiti bolju kameru.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote