View Single Post
Staro 09.12.2015., 12:29   #143
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Dottore ukazao na temu o Thinkpadima, a ja sam ljubitelj TP-a, pogotovo onih IBM modela i prve 2-3 godine pod lenovom. Nakon toga je uslijedila pauza od kvalitete nekih dvije godine.

Sam posjedujem X60s, malecki laptop u originalnom stanju s Intel Core procesorom koji nije Core2 te samim time nema niti 64bit instrukcije. Zbog toga je potpomognut sa "samo" 3GB memorije. U njemu fercera Intel SSD od 120GB.

Osim tog malca, imam i T61 kojeg sam skupio iz smeća i oživio ga. Nije imao memoriju, poklopac za disk, šarafe i bateriju, ostalo je sve bilo na mjestu. Šarafi mu još uvijek fale, ali ključni koji drže kućište su na mjestu. U sebi ima NVS140m koja je poznata po problemima, međutim iako se po datumu nalazim u onoj zoni gdje se ne zna je li taj laptop pogođen ili ne problemom, reklo bi se da nije. Nikad problema, igrao se i Diablo3 na njemu

Kad god vidim da se prodaje neki TP stariji od 3 godine, cijena bude zapravo smiješna i rado bih ga pospremio u kolekciju, međutim, zasad nemam mjesta za desetke laptopa kod kuće
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote