View Single Post
Staro 13.09.2017., 16:00   #908
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ovo je ozbiljna pila. Da zamijenis taj Rush s nekom ozbiljnom V2 (mozda cak i SLI) i nabudzis na 128MB RAM-a, onda bi to bila ultimativno ozbiljna pila.
Hvala

To bi možda bilo izvedivo... Imam nešto EDO modula viška, jedini problem je u tome što su svi EDO slotovi popunjeni (vidi sliku), stoga bi trebalo mijenjati postojeće module za veće, a za to nisam siguran da je trenutno moguće. Naravno, ostaje pitanje i Voodooica, trenutno nemam viška. Stoga bih morao rastaviti neku od već sastavljenih mašina što bi mi samo zadalo više posla.


Mašinu sam dobio takvu kakva je, samo sam je malo počistio (fotke su stare, prije nego što sam počistio prašinu) i popravio sitnice tipa CMOS baterija, zamijenio jedan od dva SCSI diska sa ATA i dodao PCI grafiku, jer je integrirana Matrox Mystique bila dovoljna jedino za podignuti Windowse


Inače, zanimljivo za ovaj model je to da ima SVE integrirano na matičnu ... što za mašinu ove generacije nije baš standardno. Znači, mrežu, zvuk, grafiku, čak i integrirani zvučnik (koji se automatski gasi kad se spoje zvučnici)


A uz ovu mašinu sam dobio i originalnu tipkovnicu, miša i (ogroman) CRT, koji ima onaj "filter" preko ekrana. Stoje mi zapakirani u podrumu jer ih nemam gdje izložiti, ali su 100% ispravni Također imam i jednu drugu "Digital" mašinu novije generacije (Slot-1), iako je ova druga zapravo hrpa dijelova. Naime, imam matičnu, ekstenziju matične (jer je napravljena iz dva dijela), originalni PII 266MHz procesor i originalnu PCI RJ45 mrežnu, ali nemam kućište za sve to pospajati i testirati

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 14.09.2017. u 16:10.
  Reply With Quote