View Single Post
Staro 04.05.2012., 21:09   #47
DejoGH
Premium
Moj komp
 
DejoGH's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 349
Imam i ja jedan veliki minus za MR servis.
Kupio sam Acer Aspire S3 preko firme 22.2.2012, sve je radilo kako treba ispocetka no onda se pocinju javljati problemi. Uglavnom hard disk je rikno i 9.3. odnosim laptop osobno na servis u Rugvicu. Nakon sto sam predao laptop tjedan dana sam cekao i nitko mi se nije javio, onda sam ja nazvao i rekli su mi ono sto sam ja vec znao, da je hard disk u kvaru i da ga je potrebno zamjeniti, te kako su ga oni narucili vec.
Nakon toga sam cekao jos 10 dana, naravno nitko se nije udostojio nazvati. Zovem ponovno (sad vec vise od 2 tjedna proslo) i kazu mi kako je hard stigao, da je potrebno samo zamjeniti i dici windowse gore, te da ce me u roku 3-4 dana kontaktirati. Opet proslo vise od tjedan dana i nitko ne zove... ja vec pomalo bez zivaca zovem njih. Zenska mi kaze da je hard disk koji su dobili od Acera (zamjenski) takodjer bio pokvaren, te da su morali i njega zamjeniti, te da sada ponovno cekaju drugi da stigne. Nakon toga 2 tjedna nisam uopce zvao, bas iz razloga da vidim koliko cu cekati. Ponovno ja njih zovem da vidim kada ce to biti konacno rijeseno (laptop je bio svega 3 tjedna star kada sam ga u servis predao a cekam vec mjesec dana na njega), no opet dobivam informaciju da jos nije zamjenjeno te da ce me kontaktirati. Dan poslije zove me zenska i kaze da su poslali zahtjev u Acer da mi se da novi laptop i onda opet par dana nitko nista ne javlja. Nakon sto sam ja njih nazvao ponovno zenska mi javlja da nisu odobrili zamjenu, da se jos ceka novi HDD... vec polako na rubu zivaca saljem mail za zahtjevom da mi se novci vrate (proslo je vec vise od 45 dana), te dobivam odgovor da je uređaj popravljen i spreman za preuzimanje, te da će ukoliko želim, poslati ga na moju adresu uz njihov trošak poštarine.

Sve u svemu odnos prema klijentima im je očajan!
DejoGH je offline   Reply With Quote