View Single Post
Staro 29.05.2011., 18:56   #40
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
Nije odsarafljivanje 2-3 sarafa i ispuhat kuler, na probooku moras kompletno cijeli laptop rastavit, cak i izvadit maticnu plocu da bi napravio kompletno sve kak treba(ocistit cooler) i kad se to vec sve radi onda se i promjeni pasta, jel pri velikim zagrijavanjima pasta postane suha i to onda vise nije to, cak bi svima preporucio da si mjenjaju pastu 1 godisnje na racunalima



Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ako ovo nije bilo namijenjeno meni, zanemari ovaj post.
Ako je:
Ne znam odakle si ti zaključio da volim nabrzaka. Ja radim polako i pazim da nešt ne sjebem. Čak više pazim na tuđe nego na svoje. Ako nešto ne mogu popraviti, vratim u stanju u kakvom sam dobio. Ako mogu, popravim, ali nikad ne vraćam u lošijem stanju nego što mi je donešeno.
Što se tiče brzine, to sam reagirao na jedan od prethodnih postova, gdje se navodi da nije mijenjana pasta. Samo primjer: polaganim radom ti treba nekoliko minuta da skineš tipkovnicu sa većine HP laptopa, ispiriš kuler i vratiš tipkovnicu. To je 2-3 šarafa i pomicanje 3 komada plastike s gornje strane. Ja izgubim poprilično vremena kad mijenjam pastu, jer radim pažljivo i polako, a problem kod ovog servisa je u tome što je laptop donešen sa problemom pregrijavanja.
Kao što je i vranjba rekao, trebao je promijeniti i pastu a ne samo ispiriti, osim ako si nije htio osigurati još jedan dolazak mušterije, kad mu se opet pregrije pa će mu onda i pastu zamijeniti i dodatno naplatiti.
panisher20 je offline   Reply With Quote