View Single Post
Staro 01.08.2010., 08:20   #138
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Imam u kući mio moov sa zadnjom kartom, i garmina serije 7 već 2 godine, od nekidan sa adria route 3.1. I ne kužim po čemu je garmin preskup, obrazloži bar nebuloze kad ih pišeš. Navigacijski uređaj se kupuje da bi odveo korisnika od točke a do točke b, precizno, a ne za điđe miđe od mp3-ca, igranja igrica na nje mu i sl. bonus shitova. Po kvaliteti prikaza, kvaliteti samog uređaja, brzini hladnog starta, držanju signala; ipak tvrdim da garmin baš i nema neke konkurencije, svi moji frendovi i rođaci koji su imali mio i sl. uređaje su nakon pol godine, godinu prodali te igračke i kupili si nešto od garminove ponude. Zato je moja gornja preporuka bila garmin, a ne tu ranije navedni vivax shitovi i sl. smeća.

Evo, ovako nešto je odličan izbor i samo malo odskače od max. zadane cijene - http://www.garmin.com.hr/Products/De...283&kultura=hr
Svakako si u pravu ako govorimo o legalnom korištenju uređaja.
Ali ako govorimo o ukupnim mogučnostima uređaja sigurno je garmin slabiji od nekog win CE uređaja.
Na garmin uređaj moguće je stavljati samo garmin navigaciju i pripadajuće karte.
Na win CE (mio, goclover ..) moguće je istovremeno imati više navigacija npr.IGO, automapa, NDrive, tomtom, route66, pa i garmin sa kartama koje ti imaš i toliko hvališ.
Svaka od navedenih navigacija ima svoje dobre i loše strane, ali kada ih imaš sve, uvijek nađeš onu koja ti je najbolja u određenoj situaciji.

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Zadnje izmijenjeno od: Dambo. 01.08.2010. u 08:39. Razlog: stavljen foto
Dambo je offline   Reply With Quote