Tema: BTC kartice
View Single Post
Staro 26.05.2017., 22:24   #84
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Citiraj:
Autor Humungus38 Pregled postova
Mora da su spori neki roboti, vjerovatno klasa iz doba Red Dwarfa,nadam se da će ih updejtovat uskoro ��

Poslano sa mog MI 4LTE koristeći Tapatalk
Citiraj:
Autor Humungus38 Pregled postova
LMFAO��

Poslano sa mog MI 4LTE koristeći Tapatalk
Uglavnom, samo nemoj širit dezinformacije po forumu i navodit ljude na krivi put.

Ja znam osobno 5 ljudi što zarađuju preko interneta, i ove godine su svi otvorili paušalne obrte na preporuku svojih financijskih savjetnika i ljudi iz porezne uprave.

Do 31.12.2016 što je išlo preko tekućih išlo je.

A javi se vamo na temu kroz 2018. godinu i javi što je bilo. tada se rade obračuni za 2017. A moguće ako skuže, da ti ujedno pregledaju i prethodne godine i naplate i to.

Možeš se smijat jedino ako ti neko radi u poreznoj, pa te makne sa liste. Mito i korupcija jel.

Najbolji savjet je ovako kako @jed2i radi, znači samo plaća spizu/gorivo i ostale stvari sa karticama od strane banke, tj sa bitcoin karticama.
Ne trguje sa kešom nikakvim, ni bankomati ni banke.

Nadalje, ovi ugovori s ovim zemljama https://www.porezna-uprava.hr/bi/Str...rezivanje.aspx
omogućuju komunikaciju njihove porezne sa našom poreznom.
Pogledajte zemlju izdavanja vaše bitcoin kartice i banku koja vodi tu karticu, i potrudite se da ta država ne bude na gornjem popisu.

P.S. Ja se osobno nadam da je ovo gore što smo napisali sve krivo, da niko neće gledat, i da nikoga nije briga.
Ali sve više sumljam u to,nakon stotina pročitanih postova po raznim freelancing forumima širom balkana.
Državi tribaju pare, od koga će uzet ako neće od nas.

P.P.S. pa ne plaćaju mafijaši i političari milijune $ poreznim savjetnicima bezveze, ne otvaraju se firme po xy banana državicama bezveze.
Sve radi pranja para da ih porezna njihove države ne skuži.

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 26.05.2017. u 22:35.
webstartm je offline   Reply With Quote