View Single Post
Staro 14.01.2011., 18:39   #668
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
imam jedan sitni problem sa akceleracijom.....dakle , prilikom gledanja hrt-a hd promo kanala slika/winfast pvr2 plejer mi se smrzne nakon nekih 5-10 min gledanja ALI samo ako je uključena hardverska akceleracija . E sad , to mi se ne dešava ako ga gledam na recimo windows media center ( neznam dal to čudo uopće ima akceleraciju ) ali radi se o tome da je kvaliteta slike vidljivo lošija bez akceleracije ! Takođe , ne želim koristit drugi plejer zbog Leadtek daljinskog koji radi samo s original softverom ( WinFast PVR2 ) . Kodek je ArcSoft kojeg mislim nemogu zamjenit nekim drugim kodekom ( bar ja neznam ) , ako neko zna moze li se "stavit" neki drugi kodek nek slobodno napiše..
slika bez akceleracije; teško je vidit razliku pošto je slika statična ali mislim da se u oštrini i konturi titlova moze primjetit razlika

slika sa uključenom akceleracijom; slika i slova su definitivno oštrija i "punija"

postavke kodeka; tu se bas i nemoze puno toga promjenit

Dakle , definitivno želim imat akceleraciju uključenu ali eto hrt hd mi se smrzne......dajte bilo kakav savjet....
alen.s je offline   Reply With Quote