View Single Post
Staro 14.10.2019., 15:07   #1
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
TopCashback iskustva (do 6%)

Koristi li tko TopCashback? Naime, omogućuje da u trgovinama poput Aliexpress, Ebay, GearBest, Banggood itd ostvarite 3-6% povrata kupnje.

Nema minimalnog iznosa za dobiti povrat, dobiva se na Paypal ili se dobije virtualna Visa kartica s tim iznosom.

Nedostaci su što se jako dugo čeka na povrat, znači ja danas kupim na Aliexpressu nešto, 5$ recimo, tek za mjesec dana kada stisnem na Aliju "Item received" pojavi se ta kupnja na TopCashbacku i onda čekam još do mjesec-dva da bude verificirana. Zadnje imam još iz srpnja. Mislim, vidljivi su sustavu ali nema još povrata.
Do sada mi dva puta isplatili, oko 12$, kroz 2-3 dana od zahtjeva.

EDIT: I da, uvjet je da prije kupovine morate preko njihovog weba otići na stranicu trgovine, da vam ostane kolačić. Ja sam to nekada zaboravio napraviti pa mi nema nekih narudžbi.
I kada ste na Aliju, a kliknuli ste preko TopCashbacka u pretraživanju će vam gurati često skupe artikle ili skuplje od konkurencije. Kao da otvara drugačiji shop gdje guraju skuplje artikle. Ja prvo u inkognito prozoru nađem što želim recimo neki sat od 20$, kopiram direktnu poveznicu pa nakon posjete preko Topcashbacka otvorim, jer u suprotnom; Ako sam ga tražio bez inkognita uopće ne bi našao za 20$ od tog sellera, već guraju sponsored sellere ili slične koji prodaju za recimo 25,30$. Pa i to treba paziti.

Ebay je puno brži i ostali. Koristi li netko još nešto slično?

Btw ako se registrirate preko moje poveznice dobivate 10$ ako potrošite 100$, a i ja dobivam isto
https://www.topcashback.com/ref/ag008
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 14.10.2019. u 15:23.
Ag008 je online   Reply With Quote