View Single Post
Staro 31.07.2019., 21:59   #1568
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,070
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Dobio sam i ja nakon nekih 5-6 mjeseci no u samom pocetku je bio samo taj ! Bar kod mene jer tadasnji komsija mi je bio radio u t-comu i
kako sam ja bio unutar 100m do centrale a bili si dobri.., pita ocu pokusni internet probati/testirati, nisam ga ni placao nista posebno i tih 6mj
mi je bio flat a kada je usluga krenula komercijalno onda sam dobio novi ugovor te se515 i mislim da je paket prometa bio 1GB.

Dolazilo se kod mene u toj testnoj fazi skidati sve vrste windowsa, mp3-ca itd... no ja se ne sjecam da je ikada vise od 2-3GB uspjelo se potrositi kroz mjesec.

Nije to dugo trajalo, mislim da su druge godine digli vec na 512 i 2GB prometa.
malo mi je teško sad se sjetit točno , inicijalni paket je bio 1gb, ali mogao si promijeniti paket na 2, 5, (10-15?) i flat. ja sam odmah promijenio na 2gb, a onda svakih par mjeseci kad bi se nagomilalo torrenta za ekipu iz razreda, bin uzeo mjesec dana flat i držao komp upaljen 24/7. natuklo bi se 80GB kroz tih 384k. imao sam negdje screenshot prometa prije nego sam promijenio providera.

56k na sreću ili žalost, moje djetinjstvo nije imalo. s prvim pravim kompom je došla isdn linija. prije toga sam bio zadovoljan sa konzolama i ulicom.
po potrebi sam odlazio kod familije i staraca u firmu na net, ali u to vrijeme mi komp doma nije bio ni potreban, ni moguć.
jp_rv je offline   Reply With Quote