View Single Post
Staro 13.06.2015., 15:48   #14
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor BSkeledzija Pregled postova
Hvala administratoru.
Da slažem se s njum jedino ako se ne uzme najjača fury verzija neće imati baš nekakvu razliku. Instalirao sam kod prijatelja, koji ima GTX970, Shadow of mordor i stvarno se desilo da na najjačim postavkama šteka zato jer ima ''samo 3.5 Gb memorije'' gledao sam i na youtube i stvarno se to dešava.
E sad što će se desiti kada izađe igrica slična koja će koristiti npr 3.8 GB VRAMA. Vjerojatno će se isto dešavati. Znam da su to ekstremni uvjeti i možda stvarno samo nije optimalizirana, ali kada sam se več odlučio za grafulju za 4.3K kuna onda nekako mi je draža ova. Plus uz nju dobiješ garanciju dokle god je clockaš i krepa dokle god nema fizičkih oštećenja možeš tražiti novu što je isto jedan veliki plus. Međutim GTX970 ma veči radni takt što me i privlači pa zato sam u dilemi.
Radni takt ti nije jedina odlučujuća stvar kod usporedbe GPU-a, pogotovo iz različitih tabora. Ovdje pomalo miješaš kruške i jabuke
Tako da nemoj previše obraćat pažnju na to.

Pogledaj performase jedne i druge u igrama i odluči. Vjerujem da ne možeš fulat niti sa jednom. Uzmi onu za koju imaš povoljniju ponudu
Sam Fischer je offline   Reply With Quote