View Single Post
Staro 18.11.2007., 12:45   #23
gog
Premium
Moj komp
 
gog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 581
Imam Anteca P182 kojim sam zamijenio Centuriona 5, tako da mogu iz prve ruke reći da je Centurio jako dobro kućište s obzirom na to koliko novaca košta!

Za početak treba uzeti u obziro da je kućište nešto što 99% ljudi nikada ne otvara, te im nije niti bitno možeš li kablove posložiti tako da se ne vide/ne smetaju, niti koliko je komplicirano izvaditi hard ukoliko imaš aftermarket cooler na NB-u ili dugačku grafičku karticu.

Izuzev hard diskova koji su definitivno glasniji u Centurionu nego u Antecu, Antec sa svojim stock ventovima nije ništa tiši od Centuriona.

Nadao sam se da će me Antec riješiti većine muka oko tišine, no nakon što sam u njega investirao sam promijenio i napajanje u kompu (jer sam očekivao puno veću tišinu), a sada čekam Nexuse iz Slovenije jer su ovi njegovi ventovi meni preglasni.

A da ne spominjem da njegov finish drukčije izgleda na slici nego uživo, jesta da je fora, ali bi iskreno radije da je skroz crno kao p180 jer mi je i sub i monitor i sve ostalo na kompu u crno/metalik kombinaciji...

edit: Piše se kuĆište, zašto toliko punol ljudi to ne zna?!?
gog je offline   Reply With Quote