View Single Post
Staro 16.03.2024., 21:14   #772
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Ima već neko vrijeme da sam Ribi obećao staviti slike konfiguracije... ali vrijeme leti a ja cijelo vrijeme nisam bio zadovoljan sa komponentama koje sam koristio, dio je bio recikliranih, dio loših, uglavnom sve u svemu nije bilo to to...

Nove komponente su bile odavno naručene, a ovaj vikend sam si konačno uhvatio vremena i složio sve kako treba i sad to mogu rado ovdje podijeliti. Kućište je fantastično, izgleda odlično, a kako se konfiguracija ponaša još moram istestirati.



Konfiguracije je kako slijedi:
CPU: Ryzen 5700x + ID-Cooling IS-50X + ARCTIC P12 Slim PWM PST
MBO: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI)
GPU: 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM
MEM: Corsair Vengeance LPX 64GB(2x32GB) DDR4 3200 C16
SSD: Crucial P3 1TB PCIe M.2 2280 SSD
PSU: Fractal Design Ion SFX Gold 500W

i naravno Kućište SFF TIME P-ATX V2

Za kućište samo pohvale, kratka recenzija bi bila nije najjednostavnije na svijetu, ali daleko je to od kompliciranog sastavljanja s obzirom da unutra idu komponente "normalne" veličine u ovako malo kućište. Kad sam ga dobio sam mislio da će prašina biti problem, ali za divno čudo nije... komp je na stolu, i minimalna količina prašine se na njemu skuplja (propušem ga možda 2xgodišnje). Jedina mana je nedostatak hladnjaka u ovom formatu... ali to je više činjenica nego mana... Prednosti je hrpa, kućište je otvoreno i zbog togsa je tiho, jer svi ventilatori grabe svježi zrak. Može se svašta staviti unutra, kombinacija je puno npr full ATX mbo sa tankom grafičkom, debele grafička sa miniATX MBO. miniMBO + kratka grafička + AIO... svatko može sebi naći zanimljivo rješenje.

Riba, samo nastavi ovako
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote