View Single Post
Staro 13.08.2016., 14:59   #1587
Blakadder
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 33
Citiraj:
Autor subabuse Pregled postova
Moze par pitanjca brzinskih, zagledao sam se u redmi 3 note , ona verzija sa snapdragonom 650 3 32,
Prvo, jako su lose rijesili nazive, pro i prime, svi se isto zovu, sa onim helios chiopm(Ne znam jel sam dobro reko),
Jos je najbolje nazvan na.jednom.siteu
1 .redmi note 3 new< 2.redmi note 3 original,
a ono pro i prime nis ne znaci.Jel ima neki naziv da je 100% to to?
I drugo , ima neki Xiaomi account? Za dwnload firmwarea , update a,
i ostalih trica i kucina, jel to vezano uz email il broj telefona, to pitam u sljucaju kupovine rabljenog primjerka.
I trece pitanje , trenutno najbrzi mob nabavljiv bi bio onaj s cpu snapdragonom 820 i gpu adreno 530 i valjda 6gb ram(necemo sad u softverski dio i iphoneov powevr), jedino kaj sam nasao da je priblizno s tim hw-om je onaj LeLe UleTV MAx il takvosto, jel ima.koji drugi mob s tim specifikacijama ? S tim imenom smijat ce mu se duplo slabiji mobiteli na povrsini stola od birca dok vlasnici nece obazirat paznju jer piju kavu i s3ru o politici. Stalno ce se skrivat ispod kutije od cigareta i na kraju pocinit samoubojstvo skokom s ruba stola na beton od terase, a bijo je brz,najbrzi....
Heh... Prvo gleda Redmi a ne sviđa mu se LeEco ime... Onda brate Iphone 6s plus i cijela birtija će da se znoji. Osobno više efekta ima Redmi ili Lele Kuku jer ljudi nikad vidili mobitel pa pitaju što je to i koliko košta, a kad čuju koliko košta onda se brzo zamisle.
Blakadder je offline   Reply With Quote