View Single Post
Staro 24.11.2018., 14:50   #1641
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Jbt.. jesi se ti ikad popisao negdje na livadi gdje je zabranjeno pisanje ?


Testiraj jel imas LTE_A sa A1, ako imas uzmes taj njihov drlog a nabavis si router CAT6, prepikas karticu i uzivas u 100MBps brzinama...





Ja se samo slepam, @buljaka je privatnik a firma mu je takva da ne smiju mu odbit bilo kakve usluge jer prije ili kasnije svi zavrse u toj firmi i onda jeb ga... najebes kad je vec kasno

@Lewis, odes u Portanovu i samo na salteru zatrazis obrazac za raskid ugovora tj. iskljucenje usluga. Dobit ces papir sa brojem obrasca 1- xxxxxxxx
Neces ni doma stici a vec ce zvati, ja sam tarifu iz auta pregovarao i kopao po zeninoj torbi za OIB-om a glupaca iz call centra trazi i da zenu cuje.., reko ne moze !!

Ona a sto ? Pa vozi zena, ocete da ostane na vasim snimanim razgovorima da ste moju zenu tjerali/savjetovali da radi prometni prekrsaj ako se slupamo ?

Onda je odustala i dogovorila se s menom

Dakle ta prva ponuda od 135kn + 100GB moze odmah i ide 5kn dolje ako imas preplatu mob ili nesto drugo na A1 ili 125kn a sve po starom ili odbijes sve
pa cekas drugostupanjski poziv tj. 125kn + 100GB mora na razmatranje prema visljim instancama.
125kn 200GB drugi stupanj, jel to bez povezane druge usluge ili sa?
I da li taj drugi stupanj oni zovu ili ja moram njih kao i prvi?
Danas sam dao zahtjev za raskid, tvrdi teta na šalteru da isključivo ja moram zvati na taj broj iz zahtjeva, da ne kontaktiraju oni nikoga.
c-shadow je online   Reply With Quote