View Single Post
Staro 10.02.2013., 16:33   #48
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova

Inače IMHO nema druge igre koja ima takvu atmosferu terora kad sa stereo sluškama oko 1 u noći šuljaš po mapi i čuješ onaj zvuk grebanja koje proizvodi facehugger i znaš da je djubre negdje blizu i onda odjedom skviiik skviik, napuniš gaće istog časa...
Neznam za igru koja me vise isprepadala, strah me bilo izac iz pojedine sobe i ici dalje po levelu.

Na kraju levela 3, ima onaj poznati facehugger, poznat je jer mu je svatko opcio sa majkom na ovaj ili onaj nacin radi restarta levela. Jos znam otprilike gdje je, bacam flareove, osluskujem, pazim, i djubre mi skoci na lice...usro sam se od straha, mis je odletio od zid a ja na pod sa stolice. To je atmosfera, znas gdje je i sve, al kad iskoci opet se prepadnes.

Ili igranje sa radarom, to je samo za posebne ljude. Koliko sam se puta okrenio i cuo biiiip-biiiip-bip, restart.

Il se okrenes na jednu stranu i imas kontakt, ne prilazi....sta je sad, djubre me ceka... kad sam se ohrabrio da idem vidit sta je... putem sam izgubio 2 godine zivota od straha i dodjem blizu i vidim da su to samo pokretna vrata.

Nekada si na mjestima ingame cuo i predatora, ono pucketanje njegova glasa, samo gledam da vidim negdje 3 crvene crte i restart.

Jebemu, kako su to bile dobre igre. Atmosfera do jaja, bas te bilo strah ic i pogledat drugu sobu, ili okrenit se. A kad pocne akcije, onaj prekrasan zvuk marinske puske bi te dodatno ubacio u taj svijet.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote