View Single Post
Staro 10.04.2007., 09:13   #102
Rijecanin
Premium
 
Rijecanin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 289
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Gdje je softver? Gdje je Blu-ray player? Trebat će i neki daljinski za HTPC funkcionalnost, kaj ne?

Ali mislim da se sve najbolje rekao sa zadnjom rečenicom - PC je bolji izbor ak se na njemu neće netko samo igrat. Ak oće nekaj samo za igranje bez puno razmišljanja, a usput želi biti spreman za novi format filmova, PS3 je way to go.
Mudro zboriš... međutim u PS3 jednadžbu treba ubaciti i igre.... Pretpostavimo da kupiš samo dvije..... Već si na 6K, A u to stane i C2D... Da ne baljezgam.... imao sam prilike igrati se sa PS3 i fakat je impresivan stroj, ali pitanje je kome to treba, i tko će toliko platiti za njega...

Bilo kakva usporedba konzoli i PC-a je smiješna i nepotrebna; apsolutno nikakvo igranje (govorim ovo kao AA manijak sa oko 1700 sati igre) na PCu nije usporedivo sa ekipom koja se navečer nađe, udara po pivčini i mlati po Tekkenu i PES-u.

Ako zanemarimo Linux, kvazi BOINC, i surfing pizdarije kojih će se maniti svatko tko ima PC doma, ispada da se 5000 + 500 kuna po igri plaća isključivo za igranje, što samo po sebi i ne bi bilo takva katastrofa da XBOX 360 ne košta duplo manje, a Wii i Wiše nego toliko... Box sam već maltretirao i čist je OK (nikakav spektakl) ali Wii mi je strašno zanimljiv i jedva čekam da stavim šape na njega....


Istina, u paketu se dobije i Blu Ray; ali koja je njegova svrha?! Gledanje virtualnih filmova koji ne postoje... Do trenutka kada ćemo ugledati BluRay filmove na policama videoteka cijene Blu Raya (i pogona i medija) će pasti nekoliko puta. Sa masovnom proizvodnjom i stvarno širokom dostupnosti navedenih medija Blu Ray pržiljic će biti kakvih 500, možda 800 kuna...
Rijecanin je offline   Reply With Quote