View Single Post
Staro 17.09.2012., 22:58   #625
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
koliko ja znam virtu ima 2 moda rada i oba ukljucuju rad grafike skupa, ili mozda samo jedan mod tako radi. ne sjecam se vise. proucio sam i zakljucio da tu nema nicega za mene tak da sam potisnuo to jer nema vise mjesta u mozgu za sve te informacije .
prouci malo o tome.

dobronamjeran savjet, prouci sve ovo prije kupovine, nemoj bit jedan od onih overnight-wannabe-OCera neg malo zgrij stolicu. ovdje i na overclock.net imas jako kvalitetnih ljudi/postova/guideva iz kojih mozes naucit nevjerovatno puno.
Ma znam i vjeruj mi da sam zagrijao stolicu poprilično i imam osjećaj da šta više gledam i čitam da sam sve zbunjeniji, jer zadnje tri godine gotovo da i nemam pojma šta se događalo na tržištu.
Evo baš sam sad naletio da i z68 ima podršku za taj virtu a cijelo vrijeme sam mislija da je to čudo samo na z77. Stvar kod tog virtua je koliko sam ja shvatio mogućnost ''odvojenog'' djelovanja integruše na obradu videa a 580-tka i cpu mi ostaju potpuno slobodni. Baš mi je zato to zapelo za oko. Ako sam dobro skužija...
Volume je offline