View Single Post
Staro 17.01.2011., 22:27   #11
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Camera360 (plaća se/free verzija) - Odlična aplikacija za kameru, brdo efekata, izdvojio bih "Back to 1839" i "HDR"

Gmail (free) - ime sve govori, primanje, slanje mailova, sve što može i Gmail kad se ide preko browsera, samo što je ovo jednostavnije, brže, čim je aplikacija već je brži postupak, ne

Dolphin HD browser (free) - pokazao mi se praktičniji od default browsera, kvalitetniji je/jači, brdo ad-onova, izdvojio bih Screen Cut itd, neznam točna imena ostalih adonova pa da sad ne bubam, lako se pronađu i skinu, "Gesture" ovo nije dodatak već je to u njemu a služi tako što prstima po ekranu napravite "gestu" "znak" nakon čega se otvara link/bookmark kojeg ste spremili pod tom gestom/znakom, vrlo praktično i brzo

FreeTube (free) - jednostavno skidanje filmića sa popularne stranice JuBiTu

RingDroid (free) - sjeckanje mp3 filea do mile volje, jednostavno i funkcionalno ako vam treba baš određeni dio pjesme koji želite postavit za zuk poziva, itd..

Zimly (free) - odlična aplikacija za slušanje muzike, lijep UI, brzo skrolanje makar imate brdo pjesama, itd

Android System Info (free) - pokazatelj zauzeća memorije, status baterije i svega što ulazi pod takvo nešto, od hardwarea do softwarea, ali doslovno ide u suštinu softwarea, itd, meni ok alikacija, koristim ju 1000 puta na dan, da vidim koliko baterije imam još bla bla bla, ne zauzima resursa gotovo ništa ili neznatno, nije gadget koji kuri bateriju i tome slično..

Volume Master (free) - ime sve govori, makar ima pokoju manu npr. malo je nepraktično skrolanje ali nije ni bitno pošto se skrola za samo jedan redak

aCar (free/plaćanje valjda) - Brdo toga što se tiče auta, upisivanje svega što ste promjenili na autu, slijedeći servis, uglavnom, ovo je aplikacija u koju unosite podatke što ste i kada ste nešto kupili za auto, popravili, kilometraža, ma neznam ni sročit drugačije, jednostavno sve za auto..

Apps Organizer (free) - Više aplikacija krcate u jednu ikonu koju stavite na pozadinu, kad se klikne na tu ikonu otvori se lijepi maleni kvadrat u kojem su ikone aplikacija koje ste nakrcali u taj label i recimo nazvali ga "Internet" kao ja - tu mi se nalazi Dolphim, YouTube, FreeTube, Speed Test, IMDB itd..

Fast Reboot (free) - dok sam ovo pisao, gledao sam u mob, stisnuo slučajno ikonu i stvarno ga je brzo resetariao

Napomena: Neke aplikacije možda i nisu samo free već se i plaćaju ako želite da aplikacija ima dodatne mogućnosti, tako da oprostite ako sam naveo da je free a ona je plaćanje/free, ali pošto to plaćanje mene ne zanima, odnosno, koristim koliko free aplikacija dopušta, ne zamaram se sa tim..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 17.01.2011. u 22:34. Razlog: Update
Omerta je offline   Reply With Quote