View Single Post
Staro 17.01.2011., 21:49   #8
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Sendspace (free) - vjerojatno vec znate za sendspace stranicu.. uglavnom ovaj program vam omogucava skidanje s mobitelom posto nece da radi direktno preko browsera

Snap n Go (free) - samsungova aplikacija koja sluzi za direktno skidanje fajlova sa kompjutera na mobitel preko wifi-a. kamerom ga uslikate i on vam se salje na komp. uz njega ce te dobit instalaciju koju trebate instalirat na kompjuter

Spinballs (nije free)- jedna od boljih igrica na mom mobitelu.. vise informacija na klik

Asphalt 5 - utrka sa autima, meni u redu za ubit vrijeme i bateriju. neznam dali je free... dobio sam mobitelom

Color Flashlight (free)- ukoliko nemate LED na mobitelu, ovaj program ce vam omogucit da osvijetlite pomocu ekrana.. moze se izabrat boja i efekt

SwiFTP (free)- za umrezavanje mobitela. napravite ftp server.. koristio sam ga prije nego sam znao za snag n go

Unrar Pro (nije free) - jedna od rijetkih aplikacija koja moze raspakirat arhive sa sifrom

SoundHound (nije free) - prepoznaje pjesme oko vas. ima history i bookmarks

MSN Talk Pro (placa se, ali ima free verzije) - isprobao sam nekoliko najbolje ocijenjenih aplikacija za msn i ova mi se pokazala najboljom

Go!Chat Pro (placa se, ali ima free verzije) - takoder nakon nekoliko isprobanih programa za facebook chat.. pokazala se najbolja
A.J. je offline   Reply With Quote