View Single Post
Staro 23.11.2019., 01:13   #349
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Meni niti jedan od patcheva nije riješio probleme...na chapteru 12 imam neki bug da me uvijek na istom mjestu nešto ubije nakon čega slijedi crash na desktop, teksture često izgledaju kao da igram Minecraft, primjetio i prije chaptera 12 jednom ili 2 puta, ali ovdje svaki drugi ulazak u igru...u MP ajmo reć da radi koliko toliko ok, tu i tamo se desi koji crash uz dev error itd. Uglavnom poluproizvod ako se mene pita sa tehničke strane, inače igra mi je čisto ok ali ovi problemi su me odbili od igranja do daljnjeg. Kada uhvatim vremena probam još sa reinstaliranjem Windowsa jer sam sve živo do sada probao, (novi driveri, reinstall igre, repair igre, smanjivanje postavki) ali non stop isti problemi, konkretno mislim na SP jer želim preći kampanju što mi zbog tehničkih poteškoća ne polazi za rukom. Mp kao što sam rekao radi bolje, ali također uz povremeno rušenje igre na dekstop...jedino pozotivno u cijeloj priči što sam kupio rusku veziju za 200 kn jer ruku na srce ovo polugotovo smeće ne vrijedi ni tih 200 kn, da sam dao više živ bi se pojeo, a nije isključeno da ne bi cimao support za refund, ovako aj runda, dvije i birtiji i ko ga hebe.
EDIT: Inače igra se vrti na konfi iz potpisa na nekih 90 fpsa, često i na više, sve maks FHD, osim raytracinga koji je na off.
slavonac90 je offline   Reply With Quote