View Single Post
Staro 14.11.2018., 11:53   #7282
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
A zapravo bi i monitor trebalo promijeniti kad smo kod toga, na kompu se ponekad igram, ovaj monitor je vec poprilicno star, razmisljao sam kupiti neki novi tako da moze i preporuka za to - gledao sam neki veci tipa ovo.

Nije bas da sam puno na kompu pa ubiti neznam ni sam sto bi. razmisljao sam i o 2x 24' ili jedan ultra wide, al mislim da mi to i ne treba ne radim doma na kompu nista prakticki, posto na poslu sjedim za kompom cijeli dan imam 2x24' tamo.



a budžet mi je sto manje a da imam osjetnu razliku s obzirom da se ponekad igram, nije da patim na high end ista, samo da sve radi, zapravo ideja za promjenom graficke je i dosla od toga da kupim veci monitor (opet neznam koji bi, idem logikom sto veci to bolji, neda mi se iskreno ni proucavati vise ko sta sam prije znao).
Neznam koliko bi mi pale performanse graficke kada bi ju ostavio i samo uzeo veci monitor?


trenutno taj monitor ima 1680*1050.


zapravo sam siguran da moram rama jos kupiti i jos jedan ssd, a i monitor bi trebao, sve preporuke i komentari su i vise nego dobrodosli
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote