View Single Post
Staro 19.08.2019., 22:39   #1031
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
UAG je nekad, a vjerujem da je slično i danas, kvalitetom zaista iznad većine spomenutih brendova. Na žalost ili sreću, dizajn je takav da nema middle ground mišljenja o istima. Jedino što je sigurno, nisu toliko kabaste koliko izgledaju na slici. Tko nije koristio, zaista nema smisla da uspoređuje.
I nisu sve gume iste. Zbog nekog glupog fetiša na te maskice, isprobao sam ih zaista puno.

-Zoogue maskice su se nekad radile za iPhone i Samsunge, i imale su odličan TPU, vrhunski grip, ali dizajn je bio li-la. Trenutni Zugucase koliko vidim proizvodi samo kejseve za iPad.
-Cruzerlite su , opet, estetika sa strane, imale isto čvršći a i dalje fleksibilan TPU, opet iznad raznoraznih drugih marki.
-Kome odgovara, Nilkin je stvarno kvalitetna i povoljna opcija, meni je to uvijek bilo kao komad sapuna u ruci, jedini grip koji sam imao je onaj koji sam doživljavao sa slike.Male šape ne pomažu Kod tih tankih maskica radije sam uvijek birao IMAK i njihovu šmrigl papir cowboy seriju. Kvalitetom nažalost nisu blizu Nillkinu, ako mobitel sleti, maskica garant puca u kutu.
-Ringke je teški hit or miss. Za nexus 4 su imali kombo s tvrdim rubom i to je zaista kvalitetno držalo, nakon što su prešli na TPU po rubu, kvaliteta je uvelike ovisila o tome koliko je rupa po istom bilo potrebno. Zato su za Z3 i Z3C te maskice bile katastrofa , espešli zbog dodatne rupe za magnetski punjač . Nakon vrlo kratkog vremena taj bi se TPU razvukao.
Spigen je neka klasika pa i nema smisla o istom.
Tech21 i Incipio vjerojatno nitko radi cijene neće ni gledati, ali zna se desiti da imaju nešto zanimljivo na akciji.
Od Aliexpress maskica, spomenuo bih samo Mofi,za nekoga ko traži tanki TPU. U 7 mjeseci korištenja, maskica se nimalo nije rastegnula, a očekivao sam to bazirano na iskustvu s drugim no-name tankim TPU maskicama i Nillkin nature.
schetz je offline   Reply With Quote