View Single Post
Staro 13.03.2019., 18:15   #1743
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Jako je velika razlika u zvuku s istim switchevima na različitim tipkovnicama. Podsvjesno čini razliku.

Nakon smeđih cherry na coolermaster quickfire ultimate, koju sam bio odabrao nakon switch testera, isprobao sam Razer Blackwidow Tournament 2014 s razer zelenim switchevima slučajno u dućanu i odmah kupio, bez razmišljanja.

Razumijem stoga kako ti je razer zeleni legao, ima nešto drugačije kod tih switcheva. Nažalost su se switchevi pokazali loši, iako nisam mislio da će rantovi na interenetu biti moja realnost. Prvo su mi počele odlaziti tipke F i G, nije više bilo taktilnog klika i počela je s random duplim pritiskanjem. WASD tipke su radile normalno, iako najčešće upotrebljavane.
Dobivena je nova na garanciji, poklonio bratu, on ne koristi toliko i bit će mu dobra godinama.

Nakon toga sam kupio Varmilo VA88 sa smeđim cherry switchevima od Daddya i nisam pogriješio.
Uz to sam kupio i WASD V2 s clear switchevima, oni su dosta tvrđi i nisu mi baš legli za gejmanje. Ali zato za tipkanje bez bottom outa dušu dali.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote