View Single Post
Staro 15.01.2018., 17:43   #3068
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Oprosti ali ako ne vidis si corav Imam kod sebe samo paint trenutno ali evo ti jedan primjer: https://imgur.com/BcD4XNA

Ovo se vidi apsolutno svuda, gamma je na TN totalno sjebana vertikalno. Stavi najobicniju zutu ikonu foldera jednu na vrh i jednu na dnu ekrana. Ako ne vidis i dalje razliku, mijenjaj naocale
Nisam ni reka da se neprilivaju boje al san isto tako reka da uzivo nije tako izrazeno kao na slikama moga mobitela. Uzivo sve puno bolje izgleda.
Samo da napomenem radi se o Samsung 2253LW.

Radija san na Dell U2312HM, majko mila koja patnja za oci, nakon 3 sata oci krvave glava ubija. Da mi ga netko pokloni zahvalija bi mu se i vratija ga.

Naravno radija san i na TN di su boje izgledale ko da ih je netko hidrogenon ispra al to kod moga monitora nije slucaj.

Znaci ovako da pojednostavnimo IPS je bolji od TN sta se tice prikaza boja, ali dobar TN isto odradjuje posal skroz dobro za svakoga ko se nebavi profi grafikom. Usporedjujuci moga Samunga sa drugim TN meni je slika skroz ok.

Ali kako je zadnji dio teme krenio ljudi traze IPS za igre do 2000kn. To nepostoji jer ili je glow vleik ili ih hebe 75hz koje nemogu odrzat itd.

Ja bi rekao ovako do 2000kn
Za rad Dell u2414h ili Dell u2417h
Za igre Asus VG245H
Smarty je offline   Reply With Quote