View Single Post
Staro 06.10.2017., 15:38   #365
sappy
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 12
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
ja sam frendu pred nekih dva tjedna flešao tu ploču s F9D biosom, skinuo gotovi moddani, stavio gore X5460, malo ga kloknuo i radi ko urica..

ako ćeš to flešat, obvezno iz dosa s flashspi, ništa drugo..

googlaj ga-ep43-s3l-f9d-ssv3-xeon

po svemu sudeći, ako je sve u redu s biosom, procesor je umro, traži lovu nazad..

edit: mogu ti dignut sve fileove ako trebaš, ti samo napravi boot usb..
Ne treba ništa.., skužio sam sam.., skinuo sam ovdje F9D, preflešao sa bootabilnim USB diskom iz DOS-a, postupak je bio - prvo je prebrisao stari Bios, pa flešao novi, sve 5 100%...

Nisam koristio nikakve naredbe (da li uopće ima kakvih naredbi uz flešanje sa - flashspi) OVDJE vidim da ako se fleša sa awdflash ima dosta naredbi....

no ... samo sam odradio flešanje Biosa, nakon toga otišao u Bios, podesio fail safe.., NIŠTA..., stavio stari proc, opet podesio na optimal defaults.., probao opet Xeona - NIŠTA..., stavio nazad stari i vozim krntiju koja pali...

Ništa.., moram kinezu reklamirat (već jesam) no poduzeo sam što mogu.., i to je to...

Ili nek vrati lovu, pošalje isti.., ili pak ovaj INTEL Core 2 Duo E8500 - kontam da je taj čak i nešto brži od onog Xeona za jednostavne radnje svakodnevnog korištenja kompa.., osim za multitasking....

Zadnje izmijenjeno od: sappy. 06.10.2017. u 16:00.
sappy je offline   Reply With Quote