Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 09.07.2003., 09:42   #74
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Question stan tamo.....nemrdaj!!!

Citiraj:
Originally posted by Jelc
E pa nije "pinjat" neg je pijat

A ja sam ti lipi moj izija dva pijata papice...i još sam onak mučki uzeo komad junca pa ga samo posolio i mazno sa hrenom

Tak...

Sljedeći tjedan idem kod tipa dogovorit se da mi proda sve kaj trebam da bih mogao uzgajati-pazi sad...PUZE
Meni se tak sviđaju...i ak bog da-bit će ih cijelu godinu...
Yessssss...

Zadnjih dana se malo bavim non-hardware stvarima...
cek,cek jel mislis na PUZE-gljive ili mislis na PUZHEVE????????
i jedno i drugo je jaaaako unosno,mogel bi se brzo obogatit i postati oholi guzda i zaboravit ekipu sa foruma!!!
daj vec sam ti rekel da se drzis hardwera ,a ne da lutas po stranputicama!(il mislis da ti bu punica zivela jos 50 let da umjesto tebe uzgaja kajtijaznamkojipimpilimpic??

salim se , i ja sam probal s plastenikom,zajcima,picekima,sa28000multilevela,al najbolj mi je nakraju prckanje po starim kompovima od cielega sela i svih zaseoka!! znas ono,kak su sad kvartovi dobili kvart-bobije tak sam ti ja pcbobirudiludi....
mda...i squaw se je smilovala: s mojim tuuuznim okicama i nestasnim hoborukicama pak mi je ipak dala.........ma jesti,no...
bolognese od mljevenog pureceg batka ,tjeseninu i krastavce s vrhnjem na salatu...nije lose,bolje i to nek sivenka po cubama!!
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote