View Single Post
Staro 20.07.2018., 00:58   #474
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Zagonetke su mi preteške u chapteru 3 (ono sa falscificiranim pismom, te pogotovo ovo sad gargoyl contract gdje treba dešifrirat runa). Kupio te knjige (na netu sam i našao da kao imaju veze sa time, nebih se nikad sjetio), treba pogodit što metafora predstavlja (preteško), onda za tu metaforu naći simbol, koji su kao opisani u tim knjigama, ali uopće mi ništa ne liči, izgleda kao kuratz. Još kao s tim ima neke veze onaj notes iz uklete kuće u chapter 2 (nešto idi naprijed, nazad, koji kurac?) što ti objasni onaj trgovac magičar. Ništa idem po prohod jebiga, preteško, nema jebene šanse da bi to skužio. I to kažem kao igrač kojem su avanture no1 žanr. Ovo je skoro u rangu onog sranja od zagonetke u silent hill 3 (ono u knjižnici blizu početka, gdje nitko ne može objasnit zagonetku tj. redosljed, svatko svoju priču ima, a navodno jedan od najtežih questova u gamingu)


Ono u chapteru 2, crtanje onog pentagrama sam još i skužio


Ako je netko taj quest rješio sa razumjevanjem (bez metode pogreški i pokušaja) svaka mu čast. Ne znam dali je stvarno toliko teško ili sam ja otupio od igranja pucačina i hibrida istih koje su totalno brainless

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 20.07.2018. u 01:06.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote