Tema: Košarka
View Single Post
Staro 19.07.2018., 22:47   #2836
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ta losa fransiza je osvojila istok i imala je drugi najbolji omjer cijele lige ove sezone

ok, to je nebitno za cijelu pricu jer su se provozali na Lebronovoj metli 3 sezone zaredom, ali svejedno su poslali najboljeg igraca koji je najvise zasluzan za sve te dobre rezultate u zamjenu za Kawhija koji je trenutno ogromna nepoznanica.

on ladno moze prosjediti cijelu sezonu uz izgovor da ga boli bilo sto, kao sto je napravio ove sezone, a na godinu nastaviti karijeru negdje drugdje.

vjerojatno najblesavija razmjena u zadnjih par sezona, poslati stozernog igraca koji NE zeli otici u zamjenu za nekadasnjeg mvp-a koji NE zeli igrati u tvojem klubu, odnosno ne zeli igrati uopce
Na stranu osvajanje istoka, znas na sto mislim, nije par dobrih regular sezona mjerilo kvalitete fransize. Spursi su top s kojim se malo tko moze mjeriti.

Ne znamo cijelu pozadinu. Mozda je Kawhi ok i njegovo neigranje je prkos Popu.
Tesko je reci tko je dobio ovsj trade, ali je ovo trade koji su Spursi morali napraviti da maknu igraca koji zeli otici i prijeti da ce prosjedit cijelu sezonu ako treba. A tesko je dobit maksimum kad svi znaju da ovaj hoce van.

S druge strane solidan regular igrac i playoff choker... ne znam. Moze li Pop i njega unaprijediti...

Zivi bili pa vidjeli
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote