View Single Post
Staro 11.06.2018., 19:16   #66
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
tako je. obojica su vrhunski defanzivni vezni igrači kao i rezerva modriću u realu kovačić. najkompletniji veznjak je badelj. on mi je ujedno i najdraži igrač naše repke. brozovića sam premalo gledao i neam pojma kak igra.
i samo da kažem da povučena špica ne postoji već deset godina. igraju se linije koje moraju držati disciplinu. dakle pomiču se i dijagonalno i vodoravno. lako je dodavanjem probiti jednu liniju, ali druga ako je dovoljno blizu kada treba to zatvara i lopta mora natrag ili na stranu. znači sve ispočetka. pa ti probijaj zid ako netko dobro stoji na terenu.

kome se da nek pogleda youtube video sa gutijem - maestrom dodavanja. čovjek ubije dvije linije svaki puta i sjebe ove sa zaleđem i igrač ima vremena za popit kavu kako dugo i precizno ta lopta putuje. čisto savršenstvo.

izbornik? što reći? zalutao čovjek u profesiju.
Broz je zvijer.
Mislim da bi on mogao bit iza špica, zna podvalit loptu, a o šutini koju ima da i ne govorimo.
A igrat sa dva vezna igrača mi ne možemo, to bi bio klasični autogol, raspali bi se "ko bugarska skupština".
Iskreno se nadam da Dalić i ekipa oko njega nisu toliko ludi da to i naprave.
Raketa-Modrić-Badelj su stup naše igre i sva tri moraju bit u prvih 11.
Svi mi imamo neke svoje vizije, a to je moja i ne mora značit da sam u pravu.

Samo jedan primjer naše igre koji jasno govori zašto je nemoguće igrat samo sa dva vezna.
Velika većina naših napada na postavljenu obranu protivnika kreće od toga da jedan vezni, uglavnom to bude Rakitić, dolazi skroz do stopera po loptu.Šta dalje sa njom ????
Revolver3844 je offline